bilgibanner.png (60 KB)

EVTEKS 24. Uluslararası Ev Tekstil Fuarı

20 Haziran 2018
EVTEKS 24. Uluslararası Ev Tekstil Fuarı

24. Uluslararası Ev Tekstili Fuarında; "İyi Geceler İstanbul" yeni ürünleri ve Yepyeni Gelin, Çeyizlik grubu HC&W (Home Creative & Wedding) ile dikkatleri tekrar üzerine toplamayı başardı.

Bu yıl 24.'sü düzenlenen, 24-28 Nisan 2018 Tarihleri arasında İstanbul CNR Expo Fuar Merkezinde gerçekleştirilen Uluslararası Ev Tekstili fuarın'a dünyanın bir çok ülkesinden yoğun talep ve katılım sağlandı. Tüm Dünyadan Ev Tekstiline ilgi duyan, Tekstil'de yenilikleri takip eden herkesin ilgisini çeken bu fuarda, birkez daha firmalar biraraya geldi ve yeni anlaşmalar ve ticari ilişkiler sağlandı.

"İyi Geceler İstanbul" markası olarak bizde yerimizi 9. Hol'de aldık. Yeni ürün gruplarımızı'da sergilediğimiz bu fuar'da stant tasarımı ve ürünlerimizin sergisiyle fuar'a güzel bir merhaba ile başladık. Jardin Oda kokulu Pike  Takımı'mızın kokusuyla stant alanımızın havasını değiştirip ürünlerimiz hakkında gelen misafirlerimize bilgiler verdik, detayları konuştuk. Yeni Grubumuz olan "Home Creative & Wedding" markalı ürünler çok fazla ilgi gördü. Özellikle Avrupa'dan gelen misafirler, ürünlerimizdeki bu modern çizgi ve tasarımdaki ahengi ilgiyle incelediler. Birçok farklı ürün konsept gruplarımızın yer aldığı bu fuar, ev tekstili alanında ürün çeşitliliğimizi artırıp, "kalite" ve "estetik" anlayaşından ödün vermediğimizi bir kez daha göstermiş oldu. Ürünler hakkında bilgi verilmesi, Ticari ilişkilerin pekişmesi, Yeni anlaşmalar, ve Lansman tanıtım videoları ile sıcak bir ortamda geçen fuar, iyi dilek ve temenniler ile son buldu. Sonraki Fuarlar'da yeni ürünler ile birlikte tekrar görüşmek üzere...

EVTEKS 24. Uluslararası Ev Tekstil Fuarı, İyi Geceler İstanbul Stantından kareler..

İyi Geceler İstanbul 24. Ulusarası Evtek Fuarı

İyi Geceler İstanbul 24. Ulusarası Evtek Fuarı

İyi Geceler İstanbul 24. Ulusarası Evtek Fuarı

İyi Geceler İstanbul 24. Ulusarası Evtek Fuarı

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.