ÖDEME SEÇENEKLERİ

KREDİ KARTI / TAKSİT

Kredi kartı Tek Çekim ve Taksitli alışverişlerde BDDK tarafından onaylı Iyzico ödeme sistemleri çalışıyoruz, Güvenli bir şekilde ödeme yapabilirsiniz. Sitemizden yapacaginiz peşin alişverişlerde tüm yurt içi bankalarının kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Taksitli alisverişlerde ise Bonus, Axces, Finanscard, Paraf, Maximum, World programlarına dahil olan tüm kredi kartlarınız ile taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ve Taksitli alışverişlerinizde para iadesi, Ödeme yaptığınız hesabınıza otomatik olarak iade edilmektedir. Bu süreç tek çekim ödemelerde 3 iş günü içinde, Taksitli yapılan ödemenin iadeside 10 iş günü içerisinde gerçekleşmektedir.

KAPIDA ÖDEME

Kapıda ödeme ile satın alma işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödemeli siparişlerde siparişin bedeline göre kargo firması tarafından Kapıda ödeme bedeli yansıtılır ve bu bedel siparişinizde tarafınıza gösterilir. Size belirtilen ücret dışında ekstra bir ücret ödemezsiniz. Kapıda ödemenizi siparişini verirken seçtiğiniz yönteme göre Kapıda Kredi kartı ile ya da Nakit ödeyebilirsiniz. Kapıda Ödemeli siparişlerde verilen hizmet ödemelerin de tersine işlem yapılamadığı için Para iadesi yapılamaz sadece ürün değişimi yapılabilir. Kapıda Ödemeli siparişlerde Sadece Sürat Kargo ile anlaşmalı olarak gönderilebilmektedir. Farklı kargo firma seçeneklerinde kapıda ödemeli sipariş verilememektedir.

HAVALE

Havale ile yapılan ödemelerde, Ödeme teyiti yapıldıktan sonra siparişiniz hazırlık sürecine alınır. Havale ile yapılan alışverişlerde para iadesi; Websitemiz üzerindeki "hesabınızda iade işleminde bildirdiğiniz" hesap numaranıza ortlama 1 iş günü içinde gerçekleştirilmektedir.

Havale ile Alışveriş için "TL" Hesap bilgileri aşağıdaki gibidir;

Banka: KUVEYTTÜRK KATILIM BANKASI A.Ş.

Şube: Denizli Sanayi Şubesi

Firma: OSSO MAĞAZACILIK ve DIŞ TİCARET LTD. ŞTİ.

Hesap No: 95150959

IBAN: TR24 0020 5000 0951 5095 9000 01

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR