Gönderim Süreci;

1 - Hazırlık Süresi: İyi Geceler İstanbul’dan sipariş edilen ürünlerin hazırlık süresi Siparişleriniz, banka onayı alındıktan sonra ilk iş günü içerisinde hazırlanır. Nadirende olsa Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilir ve konu hakkında tarafınıza bilgilendirme yapılır.

2 - Kargoya Teslim: Hazırlık süresinin ardından siparişiniz size ulaştırılmak üzere kargoya verilir. Siparişleriniz hazırlandıktan sonra saat 14:00 (GMT +03:00)’ a kadar hazır olan siparişleriniz kargoya teslim edilir. Resmi tatil günlerinde sevkiyat yapılamamaktadır. Süre stok durumuna bağlı olarak uzayabilir.

3 - Kargo Takip Numarası: Hazırlık aşaması biten ürün ya da ürünlerinizin kargo takip numarası üye olurken verdiğiniz e-posta adresinize iletilir.

4 - Teslimatı Geciktiren Durumlar Hakkında Bilgi;

* Türkiye genelinde ürünün teslim edileceği adresin uzaklığı ve kargo şirketinin bölgeyi ziyaret sıklığı teslimat gününü etkileyebilir, sipariş teslimi gecikebilir.

* Siparişin teslim edileceği bölgedeki olumsuz hava ve ulaşım koşulları, ürünün teslimini geciktirebilir. 

* Yılbaşı, bayram ve özel günlere denk gelen zaman dilimlerinde her zaman kargo tesliminde belli bir yoğunluk yaşanır. Bu özel günlere denk gelen siparişlerde, teslimat gecikebilir.

* Tüm siparişlerinizi ilgi aracı kargo firması üzerinden size iletilen takip numarası ile anlık takip edebilirsiniz.

5 - Hafta Sonu ve Resmi Tatiller: Pazar ve resmi tatil günlerinde verdiğiniz siparişler, takip eden ilk iş gününde işleme alınır.

6 - Çalışılan Kargo Şirketi: Sürat Kargo, Aras Kargo, “DHL (Yurtdışı Gönderimler)” ile çalışmaktadır.

7 - Bilgilendirme: Siparişiniz kargoya verildiği zaman, üye olurken verdiğiniz kayıtlı e-posta adresinize bilgilendirme mail'i yollanır.

8 - Sipariş Teslimi: Siparişinizi ancak teslimat adresiniz de yazan alıcı teslim alabilir. Belirtmediğiniz taktirde, siparişiniz başkasına teslim edilemez.

9 - Adres Değişikliği: Sipariş oluşturduktan sonra teslim adresini değiştirmemeniz gerekir. Aksi halde siparişiniz önce Firmamıza geri döner, sonra sizin belirlediğiniz yeni adrese yönelik teslim süreci en başından başlar.

10 - Gönderim Yapabildiğimiz Ülkeler: Web sitemiz de gönderime açık adreslerde Tüm Ülkelere gönderim yapılabilmektedir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR