GARANTİ

Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmanın garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Kullanılmış ürünlerin iadesi kabul edilemez. Ürün kontrolü tarafınızdan yapıldıktan sonra, hata deforma gibi durumlarda değişim hakkı ve ya para iadesi mevcuttur.

İADE

Siparişinizi kargodan teslim aldığınızda mutlaka kargo görevlisinin yanında paketi açıp hasarlı olup olmadığına bakınız. Hasarlı olması durumunda ürünü teslim almayınız ve teslim aldığınıza dair imza atmayınız. Bu durumda; Kargo çalışanından tutanak tutmasını isteyiniz. Kargoyu kesinlikle teslim almayarak geri veriniz. Hasarsız yeni ürününüz en kısa süre içerisinde size ulaştırılacaktır. İyi Geceler İstanbul’dan  satın aldığınız ürünlerin iadesini fatura tarihinden itibaren 14 gün içerisinde yapabilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünü / ürünleri orijinal ambalajında hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş şekilde tarafımıza yollamanız gerekmektedir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 14 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ev kozmetiği ürünleri hijyen çerçevesinde yasalarla sınırlandırıldığı üzere, ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış, kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilmektedir.
İade edeceğiniz ürünü aşağıda paylaşılan iade gönderi kodları ile anlaşmalı MNG Kargo firmasına teslim edebilirsiniz. Farklı bir kargo şirketi tercih etmeniz durumunda, kargo ücretini karşılamanız gerekecektir. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 1-7 iş günü sürmektedir. Kapıda ödemeli siparişler iade kapsamında değildir, Sadece Değişim yapılabilmektedir.

MNG Kargo İade Kodu: 707396478
Üstteki Kargo kodu ile ücretsiz iade / değişim yapabilirsiniz.

Gönderi Adresi: Bozburun Mah. 7114 Sok. No: 9 / 1 Merkezefendi / DENİZLİ

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR