bilgibanner.png (60 KB)

İyi Geceler İstanbul 2018 Katalog Lansmanı

04 Mayıs 2018
İyi Geceler İstanbul 2018 Katalog Lansmanı

İyi Geceler İstanbul 2018 yılı Katalog Lansmanı, Antalya Granda Luxury Belek Otelde düzenlenen lansmana çok sayıda bayi ve davetli katıldı.

Denizli Orhan Şaşmaz Tekstil Sanayi ve Ticaret limited şirketinin ev tekstilinde isim yapmış markası olan "İyi Geceler İstanbul" bu yıl sezon tanıtım ve bayi toplantısını Antalya'da yaptı. Toplantıda yeni sezon koleksiyonu ev tekstil ürünleri, yurt içinden ve yurt dışından gelen çok sayıdaki bayi ve müşterilere tanıtıldı. Çok verimli geçen toplantıda markanın ürünleri çok beğeni topladı.

Firma yönetim kurulu Başkanı Orhan Şaşmaz, bayi toplantısı ve 2018 yılı çalışmaları ile ilgili olarak dergimiz Homex'e şöyle konuştu:"Bu yıl hazırlamış olduğumuz yeni koleksiyon ürünlerimizi Antalya Belek'de düzenlemiş olduğumuz toplantı ile bayi ve müşterilerimize tanıtmış olduk. Çok verimli ve sıcak bir tanıtım oldu. Bayilerimizin fikir ve önerileri bizim için çok değerli ve önemlidir. Çünkü sahada olan, müşterilerle direkt teması olan onlardır. Ev tekstili ürünlerimizi ve tasarımlarımızı sürekli yeniliyoruz. Çok özgün tasarımı olan ev tekstili ürünlerimiz, günlük yaşamın bir parçası olarak dinamik ve görsellik arz etmektedir. Ev tekstilinde tasarımın önemini çok iyi bilen bir firmayız. Tasarımlarımızda modern, global ve şehirli bir ruh yakalamak istedik. Bunların yanında biraz daha etnik dokular kullanarak Anadolu insanını ürünlerimizle buluşturmayı ihmal etmedik. İyi Geceler İstanbul olarak modern trendleri insanlara indirgiyoruz. Çok uç tasarımlarla insanlardan kopuk işler yapmıyoruz. Bütün bu fikirler ve bu fikirlerin uygulamaya konulmasıyla ortaya çok güzel ürünler çıkıyor.İşte markamızın başarısının altında yatan gerçek budur. Bayilerimizle yapmış olduğumuz bu toplantının büyük ilgi görmesi ve başarılı geçmesi de bunun sonucudur. Ben her şeyden önce bu organizasyonumuza büyük emek veren personelime çok teşekkür ederim. Ayrıca yurt içinden ve yurt dışından davetimize icabet ederek uzun yollardan gelen değerli bayi ve müşterilerimize teşekkür ederim."İyi Geceler İstanbul" markası olarak tekstil sektörüne her zaman yeni ve özgün tasarımlar kazandırmaya devam edeceğiz. Gerek iç piyasada gerekse ihracatta koyduğumuz hedefleri aşacağımıza inanıyorum."

Kaynak: Homex Sayı 85 

Lansmandan Kareler..

İyi Geceler İstanbul Katalog Lansmanı 2018

İyi Geceler İstanbul Katalog Lansmanı 2018

İyi Geceler İstanbul Katalog Lansmanı 2018

İyi Geceler İstanbul Katalog Lansmanı 2018

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.